Artplast

Produkty
Strona główna » Produkty » Produkty PCV » Okna PCV » Rodzaje okien » Okna w systemach Avantgarde

Okna w systemach Avantgarde

Produkowane przez nas okna wykonane są w systemie Avantgarde w dwóch wersjach: zlicowanej i niezlicowanej.

Cechy wyróżniajace okna Avantgarde

 1. 5-komorowy system o głębokości zabudowy (szerokości ramy) wynoszącej 70mm zapewniający ochronę cieplną na bardzo wysokim poziomie: Przy zastosowaniu szyby standardowej (Us=1,0 lub 1,1W/m2K) uzyskamy dla całego okna współczynnik przenikania ciepła U=1,3 do 1,4W/m2K. Przy zastosowaniu oszklenia o jeszcze niższym współczynniku przenikania termicznego, możliwe jest nawet osiągnięcie współczynnika przenikania na poziomie 1,1W/m2K. (Obliczenia przeprowadzone zgodnie z normą DIN-EN 10077, wartości "U" odnoszą się do okien o wym. 1230 x 1480mm, czyli o powierzchni 1,82m2). Delikatne zaokrąglenia profili nadają oknom nowoczesny i elegancki wygląd.
 2. Możliwość zastosowania oszklenia o grubości 24 i 34mm.
 3. Grubość ścianek zewnętrznych to minimum 2,5mm, są to parametry spełniające standardy RAL - "Klasa B" (PN-EN 3.12608).
 4. Układ dwóch uszczelek zewnętrznych zapewniający bardzo dobrą szczelność, izolację akustyczną i izolację cieplną. Uszczeleki wykonane z EPDM są estetyczne , mało widoczne i umożliwiają znakomite odprowadzanie wody i zanieczyszczeń.
 5. Listwy przyszybowe możliwe są w wersjach Future (część powierzchni listwy półokrągła, część prosta) i Round (listwa półokrągła)
 6. Sprawdzone wzmocnienia stalowe zapewniające doskonałą statykę, długookresowe zachowanie funkcji okna oraz bezpieczeństwo antywłamaniowe. W ramie znajduje się komora przeznaczona na wzmocnienie stalowe zamknięte i otwarte, natomiast w skrzydle - na wzmocnienie otwarte.
 7. Wzornictwo o klasycznej optyce i wyważonych proporcjach. Stonowany, neutralny wygląd i kontury zewnętrzne pasują praktycznie do każdej elewacji. Profile nadają się do gięcia łuków. Możliwość zastosowania jednego z trzech rodzajów szprosów: wewnętrznych, zewnętrznych naklejanych lub dzielących konstrukcję okna.
 8. Niska łączna wysokość boczna profili skrzydła i ramy wynosząca tylko 120mm zapewnia większa powierzchnię szyby i doskonałe doświetlenie wnętrza.
 9. Pewny montaż okuć w skrzydle i ramie przez kilka ścianek profila, w tym okuć antywłamaniowych.
 10. W ramie możliwe dodatkowe mocowanie okuć oraz montaż nośnych elementów do wzmocnienia stalowego.
 11. Gładkie, łatwe w pielęgnacji i niewymagające konserwacji powierzchnie profili wykonanych z wysokogatunkowego PVC - materiału podlegającego 100% recyklingowi.
 12. 13-milimetrowa oś wrębu okuciowego daje solidne zabezpieczenie przed wyłamaniem lub wyjęciem okna.
 13. Pewne osadzenie szyby w profilu na głębokość 24mm ogranicza skraplanie się na szybie pary wodnej oraz powoduje, że okno trudniej sforsować niepożądanym gościom.
 14. Uszczelki w kolorze czarnym i popielatym dopasowane do wykończenia profili - podnoszą estetykę okien.

Przekrój okna Avantgarde 7000 (wersja niezlicowana)

Przekrój okna Avantgarde 7000

Przekrój okna Avantgarde 9000 (wersja zlicowana)

Przekrój okna Avantgarde 9000


Przekrój okna Avantgarde Ovlo Classic


Przekrój okna Avantgarde Ovlo


Przekrój okna Avantgarde Prime

2013-01-12 01:32 Opublikował: Administrator

Copyright @ 2013 PPHU „Artplast” Sp z o.o.