Artplast

Nasza Firma
Strona główna » Nasza Firma

Nasza firma

PPHU „Artplast” Sp z o.o. powstało w 2001 r. Od początku istnienia firma związana jest z Łomżą. W latach 2001-2008 nasza siedziba mieściła się w podłomżyńskich Konarzycach. W związku z coraz bardziej dynamicznym rozwojem postanowiliśmy wybudować profesjonalną halę produkcyjno – handlową odpowiadającą naszym potrzebom. W październiku 2008 r. przedsiębiorstwo przeniosło się do nowowybudowanej hali w Łomży.

Głównym profilem działalności firmy jest produkcja okien i drzwi z PCV oraz produkcja witryn, drzwi, okien i ścian kurtynowych z aluminium. Poza samą Łomżą rośnie sieć przedstawicielstw handlowych, głównie w środkowej i północno – wschodniej Polsce, Niemczech i Skandynawii oferujących sprzedaż naszych produktów.

Od początku istnienia postawiliśmy na wysoką jakość swoich produktów i usług, stąd też wielu naszych nowych klientów pozyskujemy z polecenia dotychczasowych odbiorców. Wysoka jakość naszych produktów to wynik nowoczesnego zaplecza technicznego – profesjonalnej hali i maszyn, wysoko wykwalifikowanej kadry techniczno-produkcyjnej z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży okienno-drzwiowej oraz najwyższej jakości surowców i materiałów. Ich główni dostawcy to m. in. Veka, Blyweert, Dobroplast, Aluprof, Uniglass, Maco, Wala, VBH – producenci z wieloletnim doświadczeniem oferujący produkty o stałej, docenianej od dawna jakości.

Wszystkie działania podejmowane przez zespół pracowników firmy „Artplast” mają na celu jak najlepszą i kompleksową obsługę naszych klientów oraz zapewnienie jak najwyższej jakości oferowanych produktów, usług i doradztwa technicznego.

Stabilny rozwój firmy został doceniony przez miesięcznik Forbes, który zakwalifikował firmę do „Diamentów Forbesa 2010”

2009-10-28 17:52 Opublikował: Administrator

Copyright @ 2013 PPHU „Artplast” Sp z o.o.